Temat: Victoria vs Borek (2:1)
Muszka7

Odpowiedzi: 33
Wyświetleń: 1578

PostForum: Mecze   Wysłany: Pon 21:59, 12 Maj 2008   Temat: Victoria vs Borek (2:1)
Ma kontuzje ale na niedziele będzie gotów niestety borek muszę odpuścić!
  Temat: Kokrys - Napadzior ?
Muszka7

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 603

PostForum: Zawodnicy   Wysłany: Nie 20:57, 11 Maj 2008   Temat: Kokrys - Napadzior ?
Chujowy pomysł troche zryw potrenuj to pogadamy bo przepchnąc sie to ty potrafisz
  Temat: Victoria-Pozowianka (3:2)
Muszka7

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 507

PostForum: Mecze   Wysłany: Sob 21:37, 10 Maj 2008   Temat: Victoria-Pozowianka (3:2)
Dobry maycz seniorów Victori po kilku minutach Marek Rapacz strzelił bramke na 1:0 z żutu wolnego w 2 połowie Lala podwyszył na 2:0 po 10 minutach po 2 głupich błędach zrobiło sie 2:2 wszedłem Ja i od ...
  Temat: Victoria - Rybitwy, (3:1)
Muszka7

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 549

PostForum: Mecze   Wysłany: Pią 23:04, 09 Maj 2008   Temat: Victoria - Rybitwy, (3:1)
Jeżeli jest miron to nie gram na środku bo to pozycja mirona!
  Temat: Victoria:Radziszowianka (1:0)
Muszka7

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 426

PostForum: Mecze   Wysłany: Śro 23:11, 07 Maj 2008   Temat: Victoria:Radziszowianka (1:0)
Podczymanie niedzielnej formy poza moją grą!
  Temat: Victoria:Radziszowianka Już w środe
Muszka7

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 477

PostForum: Mecze   Wysłany: Pon 23:21, 05 Maj 2008   Temat: Victoria:Radziszowianka Już w środe
Wpadać na mecz seniorów kto da rade mecz u nas o 17.
  Temat: mecz z armaturą
Muszka7

Wyświetleń: 522

PostForum: Mecze   Wysłany: Nie 22:14, 04 Maj 2008   Temat: Re: mecz z armaturą
Jak piszecia do mnie na gadu to piszcie kto pisze!
  Temat: Victoria-Cedronka 3:0
Muszka7

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 480

PostForum: Mecze   Wysłany: Nie 22:05, 04 Maj 2008   Temat: Victoria-Cedronka 3:0
wojciech iwaldi zastanówcie się troszke nad swoim zachowaniem bo robienire złej atmosfery nie robi dobrze drużynie!
Muszka7

Wreszcie wygrana drużyny seniorów po bardzo dobrym meczu mimo osłebień w skłedzie.Ale przyczyną wygranej w dużym stopniu był spokuj na boisku i brak niepotrzebnych kłutni miedzy sobą.
Muszka7

PostForum: Mecze   Wysłany: Sob 22:08, 03 Maj 2008   Temat: Re: mecz z armaturą
11487924 masz XD
Muszka7

PostForum: Mecze   Wysłany: Sob 21:33, 03 Maj 2008   Temat: mecz z armaturą
Jak tam chłopaczki po meczu? ą co do młodych to jak na ten wiek grają dobrze więc nie ma co ich z to obwiniać!